Skip to main content

W sobotę 12 września w FUN&SPORT w Dębicy rozegrany został Turniej Squasha o Puchar Burmistrza Miasta Dębica.  Wzięło w nim udział 16 zawodników, którzy rywalizowali w systemie best of 3, a od półfinału best of 5.

Zwycięzcą turnieju został Szymon Nesteruk, drugie miejsce zajął Tomasz Dąbrowski, a trzecie Jarosław Pieniądz. W gronie uczestników były także dwie Panie, zawodniczki Dębickiej Ligii Squasha FUN&SPORT. Zainteresowanie turniejem było tak duże, że już teraz myślimy o kolejnych zawodach, w których wezmą udział zawodnicy spoza miasta i Powiatu Dębica tj. z Tarnowa, Mielca, Stalowej Woli i Rzeszowa.

Rywalizacja trwała ponad 4 godziny, a mecz finałowy pomiędzy Szymonem Nesterukiem a Tomaszem Dąbrowskim z Dębickiej Ligii Squasha F&S ponad 50 minut i był niezwykle emocjonującym wydarzeniem, pełnym profesjonalnych wymian na najwyższym poziomie.

Ranking końcowy / statystyki Turnieju dostępne na:

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym graczom za chwile pełne sportowych emocji i za miłą atmosferę.